Kim jestem?

Jestem normalną dziewczyną, która od kilku lat żyje chwilą i spełnia marzenia. Mam 27 lat i zrozumiałam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli mamy jakiś cel, to jesteśmy w stanie go zrealizować. Strach to drobna przeszkoda, którą każdy z nas może pokonać. Na co dzień pracuje jako recepcjonistka, w jednej z okolicznych firm.

Z wykształcenia jestem pedagogiem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W czerwcu poszerzyłam swoją wiedzę i ukończyłam studia podyplomowe – Zarządzanie zasobami ludzkimi. Uwielbiam chodzić po górach i przełamywać własne bariery. Jeżeli mi się udaje, to czuję, że mogę wszystko. Automotywacja wzmacnia mnie i napędza do dalszego działania.

Od zawsze lubiłam czytać książki. Jak tylko zaczęłam składać sylaby, rozpoczęła się moja przygoda z czytelnictwem, jestem szczęśliwa, bo trwa do dzisiaj. Interesują mnie również historie pisane przez życie, dlatego z przyjemnością czytam blogi. Lubię śpiewać, ale wiem, że kariery piosenkarki nie zrobię. Dlatego rozpoczynam przygodę z pisaniem. Przez trzy lata tworzyłam do szuflady, teraz nadszedł czas na bloga.

Współpraca:
nietowana@gmail.com